نرخ های اتاقها شامل سرویس، صبحانه بوفه، اینترنت وایرلس، چای و آب معدنی می باشد و ۹% مالیات بر ارزش افزوده محاسبه و اضافه می گردد و ساعت تخلیه اتاق ۱۴:۰۰ می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتاق ها و سوئیت های هتل و همچنین سفارش ارائه خدمات ویژه در مدت زمان اقامت، با شماره تلفن 33343030-061 تماس حاصل فرمایید.
مهمان سالاری باور قلبی ماست

img30

اتاق دو تخته : در این اتاق‌ها دو تخت یکنفره قرار دارد ..  اتاق شامل سرویس بهداشتی حمام یخچال می باشد و ظرفیت این اتاق دو نفر تعریف شده است...

تعداد اتاق ها :3

حداکثر ظرفیت بزرگسال:2

وضعیت : موجود است

اتاق دو تخته


img30

اتاق سه تخته : شامل  سه تخت یک‌نفره می باشد، این اتاق برای خانواده‌های سه نفره، یا دیگر افرادی که در سفر با هم سفر می کنند مناسب است..  اتاق شامل سرویس بهداشتی حمام یخچال می باشد و ظرفیت این اتاق سه نفر تعریف شده است..

تعداد اتاق ها :2

حداکثر ظرفیت بزرگسال:3

وضعیت : موجود است

اتاق سه تخته


img30

سوئیت : دارای یک اتاق خواب و یک نشیمن جدا از هم است .شامل یک تخت دونفره و دو تخت یک نفره می باشد، این اتاق برای خانواده‌های چهار نفره، یا دیگر افرادی که در سفر با هم سفر می کنند مناسب است.. اتاق شامل سرویس بهداشتی حمام یخچال می باشد و ظرفیت این اتاق سه نفر تعریف شده است..

تعداد اتاق ها :3

حداکثر ظرفیت بزرگسال:3

وضعیت : موجود است

سوئیت


هتل مان انواع اتاق ها و سوئیت ها در اندازه های مختلف و قیمت های متفاوت بر اساس سلیقه شما ارائه می دهد که می توانید انواع آن را در ذیل مشاهده بفرمایید .

ما در اینستاگرام